logo

گروه آموزشی UDRIVERبرگزار کننده ی آزمونهای انلاین آیین نامه رانندگی٬اخذ گوهینامه رانندگی٬آموزش های آنلاین راهنمایی و رانندگی٬درصورت داشتن هرگونه انتقاد٬پیشنهاد با ما در تماس باشید

کانال تلگرام

تماس با ما

آدرس : تهران خ پیروزی انتهای خیابان اول نیروهوایی نبش خیابان ۱.۳۶ پلاک ۲۱۱ آ

گواهینامه بدون کارت پایان خدمت

گواهینامه بدون کارت پایان خدمت

دریافت گواهینامه  نیازی به داشتن کارت پایان خدمت ندارد

از تاریخ ۱ آذر  آقایان نیز میتوانند بدون نیاز به داشتن کارت پایان خدمت و یا گواهی تحصیلی و خدمتی جهت دریافت گواهینامه رانندگی اقدام نمایند .

احترام، برابر اعلام ستاد کل نیروهوای مسلح از تاریخ ۹۶/۰۹/۰۱ ثبت نام برای اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست دستور فرمایید ضمن آموزش ،مراتب را به پلیس راهور و آموزشگاه های رانندگی ابلاغ نمایند.

 

گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تا ۳ ماه دیگر قطعی خواهد شد

در روزنامه رسمی تایید شدن این مطب را قرار دادیم .
 گواهینامه بدون کارت پایان خدمت


گواهینامه بدون کارت پایان خدمت

خبر قبلی :

تایید شدن قانون کارت پایان خدمت در مجلس :

تصویب نمایندگان در مورد قانون گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت در صورت تأیید نهایی از سوی شورای نگهبان  امکان‌پذیر شد.
با تصویب نمایندگان و در صورت تأیید نهایی از سوی شورای نگهبان اخذ گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت و یا معافیت امکان‌پذیر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس و در ادامه بررسی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث ماده ۵۵ را به تصویب رساندند که بر اساس آن نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلف است ظرف مدت سه ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون ترتیبی اتخاذ نماید که امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی آن نیرو در ارتباط با موضوعات مورد نیاز نظیر سوابق تخلفات رانندگان از طریق سامانه الکترونیکی برای مراجع قضایی، صندوق تأمین خسارت بدنی و بیمه مرکزی فراهم شود. ضمن آنکه با الحاق یک بند به این ماده متقاضیان می‌توانند بدون کارت پایان خدمت گواهینامه رانندگی دریافت کنند.

همچنین بر اساس ماده ۵۶ شرکت‌های مجاز بیمه‌ای نیز مکلف می‌شوند ظرف سه ماه از تاریخ اجرای قانون اطلاعات مورد نیاز بیمه مرکزی در مورد مشتریان خود را در چارچوب سامانه الکترونیکی و به صورت آنلاین برای بیمه مرکزی در دسترس قرار دهند و بیمه مرکزی نیز با تصویب مجلس و بر اساس ماده ۵۷ خدمات مشابهی را برای دسترسی به اطلاعات بیمه‌ای افراد برای مراجع قضایی، شرکت‌های بیمه ذیربط، نیروی انتظامی و صندوق تأمین خسارت بدنی فراهم کند.

به گزارش ایسنا، به دلیل حجم پیشنهادات بالا و به واسطه آنکه در صورت عدم اتمام این لایحه مجلس باید فردا نیز تشکیل جلسه دهد با تصویب هیأت رئیسه و موافقت نمایندگان مواد ۵۸ و ۵۹ این لایحه برای بررسی‌های بیشتر و گنجاندن پیشنهادات فراوان نمایندگان به کمیسیون ارجاع شد.

یرج ندیمی از بررسی شرط گذراندن سربازی برای اخذ گواهینامه رانندگی در کمیسیون اقتصادی خبر داد و اظهار داشت: در این راستا پیشنهادی مطرح کردم تا موضوع انجام خدمت سربازی به عنوان شرط لازم اخذ گواهینامه برداشته شود زیرا طبق قوانین بیمه‌ای خسارت بیمه‌ای شخص ثالث مشمول افراد بدون گواهینامه نمی‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه هزاران نفر به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، سربازی، نمی‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند، تصریح کرد:

آخرین اخبار طرح گواهینامه رانندگی بدون خدمت سربازی

در این حالت بسیاری افراد مشمول بیمه شخص ثالث و پرداخت خسارت آن نشده و نمی‌توانند از مزیت‌های بیمه‌ای استفاده کنند به همین علت این پیشنهاد مطرح شد. وی تاکید کرد: عملاً موتورسواران و رانندگان وسایل نقلیه بدون انجام خدمت سربازی می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند و این موضوع در کمیسیون اقتصادی به تصویب رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد. /فارس نیوز

اخبار تکمیلی ۱۶ اردیبهشت ۹۴

به گزارش پارسینه و به نقل از تسنیم عطاالله حکیمی نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مصوبه این کمیسیون برای حذف شرط پایان خدمت سربازی برای اخذ گواهینامه خبر داد و خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس هفته گذشته و در جریان بررسی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث، موضوع حذف شرط داشتن پایان خدمت سربازی برای گواهینامه را مورد بررسی قرار دادند.

وی ادامه داد: از آنجا که بسیاری از زندانیان، جوانانی هستند که به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، نتوانستند گواهینامه بگیرند و استفاده از وسائط نقلیه حق همه مردم است، لذا پیشنهادی برای حذف شرط داشتن پایان خدمت سربازی در اخذ گواهینامه مطرح شد که به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تصریح کرد: با تصویب این طرح موتورسواران و رانندگان وسایل نقلیه بدون انجام خدمت سربازی و تنها با داشتن ۱۸ سال سن می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند.

حکیمی در پایان گفت: این مصوبه کمیسیون اقتصادی است و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

خبر تکمیلی ۱۹ اردیبهشت

سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «احتمال حذف شریط تعیین تکلیف سربازی برای دریافت گواهینامه» وجود دارد، گفت: چنین طرحی نه تنها مطرح نیست بلکه بیان آن نیز مورد هماهنگی نبوده و کار کارشناسی شده‌ای نیست و بنا نداریم به مشمولان غایب تسهیلات جدیدی ارائه دهیم.

وی با اشاره به ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی اظهار کرد: مشمولانی که مرتکب غیبت شوند، دارای یکسری محدودیت اجتماعی نظیر ممنوعیت دریافت گواهینامه، ممنوعیت دریافت وام و هرگونه مستمری، ممنوعیت دریافت پروانه کسب، ممنوعیت خروج از کشور و استخدام در شرکت‌ها و مراکز دولتی و خصوصی، ممنوعیت ادامه تحصیل و… هستند و این شرایط هیچ تغییری نکرده و تغییری نیز نخواهد کرد.

کمالی ادامه داد: البته برای مشمولان غایب یکسری تسهیلات پیش‌بینی شده که مهم‌ترین آن همین طرح جریمه ریالی سربازی است و همانطور که بارها گفته شده است مشمولانی که بیش از هشت سال غیبت از سربازی یا فرار مداوم از سربازی داشته باشند می‌توانند با پرداخت مبالغی کارت معافیت دریافت کنند و بقیه مشمولان غایب نیز باید خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی کنند.


تهران – ایرنا – رئیس کل بیمه مرکزی قانون جدید بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه را برای اجرا به شرکت های بیمه ابلاغ و زمان آغاز اجرای آن را ۲۹ خرداد ماه جاری تعیین کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بیمه مرکزی، عبدالناصر همتی افزود: در این ابلاغیه آمده است، براساس تاریخ انتشار قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و با استناد به ماده ۲ قانون مدنی، این قانون از ۲۹ خرداد ماه جاری لازم الاجراست.
همچنین طبق ماده ۶۵ این قانون بیمه نامه های صادره پیش از لازم الاجرا شدن این قانون مشمول قانون زمان صدور خود هستند، اما در هر حال احکام بندهای الف و ب ماده ۴ و مواد ۱۱، ۱۹، ۲۲، ۲۵، ۳۰ و ۳۲ و نیز تبصره های آن و مواد ۳۶، ۳۷، ۳۸، ۴۹، ۵۰ و ۶۰ در مورد بیمه نامه هایی که هنوز خسارات تحت پوشش آنها پرداخت نشده، نیز لازم الرعایه است.
همچنین تا زمانی که آیین نامه های اجرایی قانون جدیدی تهیه و تصویب نشده، آیین نامه های اجرایی موجود در حدودی که مغایر این قانون نباشد معتبر است.
ضمن آنکه حسب تکالیف مقرر در قانون و با توجه به مهلت های زمانی تعیین شده تهیه آیین نامه های اجرایی مربوطه در دستور کار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد که پس از تصویب نهایی هر یک از آنها در مراجع مربوط ابلاغ خواهد شد.
به گزارش ایرنا، قانون مزبور در جلسه علنی ۲۰ اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۹ اردیبهشت به تایید شورای نگهبان رسیده و رییس جمهوری ۱۷ خرداد آن را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.

اخذ گواهینامه بدون کارت پایان خدمت از نظر نظام وظیفه :

 پلیس - رییس سازمان نظام وظیفه عمومی در مورد تصویب بند دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت گفت: این طرح در شورای نگهبان با مشکل مواجه می شود چرا که با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح نبوده است.

خبرآنلاین، امروز صبح در جریان بررسی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث، ماده ۵۵ به تصویب رسید که یک بند از این ماده ناظر بر این بود که متقاضیان اخذ گواهینامه بدون کارت پایانا خدمت میتوانند

رییس سازمان وظیفه عمومی که در زمان تصویب این بند از لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی در کافه خبر با خبرآنلاین گفتگو می کرد، در مورد تصویب این بند از لایحه گفت: بعید می دانم شورای نگهبان این بخش را قبول کند چرا که تغییر در قانون خدمت وظیفه عمومی باید با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح باشد.

او ادامه داد: در حال حاضر به این صورت نیست که کسانی که گواهینامه می گیرند حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشند؛ تاکید ما بر این است که وضعیت خدمت سربازیشان مشخص باشد. یعنی کسانی که در حال تحصیل در مدرسه یا دانشگاه هستند یا به نوعی معافیت موقت دارند می توانند گواهینامه اخذ کنند.

سردار صدرالسادات گفت: به عقیده بنده اگر قرار باشد این شرط برای اخذ گواهینامه برداشته شود، و دیگر نیازی نباشد که وضعیت خدمت سربازی فرد استعلام شود دیگر دلیلی برای محرومیت های دیگر برداشته شود!

او ادامه داد: طبق قانون در حال حاضر محرومیت هایی را برای کسی که وضعیت سربازی اش را تعیین تکلیف نکرده در نظر گرفته ایم و برای مثال درس خواندن و استخدام و گرفتن گذرنامه هم با محدودیت هایی همراه است. برداشته شدن یکی از محرومیت ها بی معنی است و اگر قرار باشد این محرومیت ها یکی یکی برداشته شوند دیگر نیازی به خدمت سربازی نیست.

رییس سازمان وظیفه عمومی در پایان گفت: اگر این موضوع تصویب شود و شورای نگهبان به آن ایراد وارد نکند لازم الاجرا خواهد بود و ما آن‌را اجرا می‌کنیم، ولی بعید است این اتفاق بیفتد.

همچنین، سردار کمالی جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این باره به خبرگزاری ایسنا گفت: از نظر ما قانونگذاری وظیفه و حق یک نماینده مجلس است و قطعا آنچه که از سوی مجلس درباره امکان اخذ گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی مشخص شده، با هدف حل مشکلات برخی از مردم بوده است.

وی با بیان اینکه اما این مصوبه کارشناسی شده نیست و با اهداف و قوانین سربازی مغایرت دارد، گفت: این مصوبه علاوه بر اینکه میل و رغبت سربازی را کاهش می‌دهد، تامین کارکنان وظیفه در نیروهای مسلح را با مشکل مواجه خواهد کرد.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: همچنین این مصوبه بیش از آنکه سبب رغبت اقدام به سربازی شود، به نفع سربازان و مشمولان فراری و غایب و متخلف خواهد بود. از نظر ما این مصوبه نیاز به کار کارشناسی پیشرفته و جلب نظر و هماهنگی با ستاد کل نیروهای مسلح دارد و ما نیز به دنبال این هستیم تا با رایزنی و صحبت با نمایندگان مجلس آثار و پیامدهای چنین مصوبه‌ای را به آنان نشان دهیم.

کمالی ادامه داد: همچنین برابر بند الف ماده ۱۰ از قانون خدمت وظیفه عمومی، اخذ گواهینامه رانندگی منوط به تعیین تکلیف خدمت سربازی است و زمانی که متقاضیان تکلیف سربازی خود را مشخص نکرده‌اند، امکان دریافت گواهینامه نخواهند داشت.

وی همچنین درباره شرایط گواهینامه به ایسنا گفت: طبق قانون متقاضیان دریافت گواهینامه باید یا دارای معافیت موقت بوده یا وضعیت سربازی خود را به طور کامل تعیین تکلیف کرده و کارت پایان خدمت و معافیت دریافت کرده باشند، در غیراینصورت گواهینامه رانندگی به آنان تعلق نخواهد گرفت.

جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین درباره تمدید گواهینامه نیز گفت: برای تمدید گواهینامه نیز همین قوانین وجود دارد و فردی که سربازی‌اش را تعیین تکلیف نکرده باشد، نمی‌تواند گواهینامه دریافت کند.

۸۴ دیدگاه
 • ارسال شده در۱۱:۳۱ ب٫ظ,آذر ۱۲, ۱۳۹۶

  با سلام و خسته نباشید.
  بدون کارت پایان خدمت میشه گواهینامه گرفت؟؟؟

 • ارسال شده در۱:۵۵ ب٫ظ,آذر ۴, ۱۳۹۶

  کسانی ک از حدمت سربازی فراری هستن اونا هم میتونن ثبت نام کنن گواهینامه دریافت کنن ممنون میشم جواب بدین

 • بهنام
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۹:۲۱ ب٫ظ,آبان ۲۴, ۱۳۹۶

  سلام ادمین عزیز من متولد ۱۳۷۳ هستم میتونم برای گواهینانه بدون کارت پایان خدمت ثبت نام کنم ممنون میشم جواب سوال بدین باتشکر

 • ارسال شده در۹:۵۰ ق٫ظ,آبان ۲۲, ۱۳۹۶

  میگم کسانی که از خدمت سربازی فرار کردن میتونن گواهینامه بگیرن یا نه

 • ارسال شده در۵:۳۲ ب٫ظ,آبان ۱۸, ۱۳۹۶

  سلام دوساله تصویب شده ولی کاش اول ابلاغ می‌شود بعد تصویب ،
  آخه همه جوان ها ممکنه پشت فرمون بشینند و نداشتن گواهینامه چه خطرهایی ممکنه پیش بیاره
  از همون اول هم گواهینامه به خدمت ربطی نداشت الانم که تصویب شده ابلاغ شدنش چقدر زمان می‌بره خدا میدونه

 • ارسال شده در۱۲:۰۰ ب٫ظ,آبان ۱۴, ۱۳۹۶

  سلام
  دوستان من امسال کنکور دادم اما از ترم بهمن وارد دانشگاه میشم
  الان تو سیستم من رو مشمول خدمت معرفی کرده
  چون تحصیلم تو مدرسه تموم شده دبیرستانم حاضر نیست نامه معافیت تحصیلی بده
  دانشگاه هم میگه تا ثبت نام نکنی بهت نامه نمیدیم که اونم باید ۳ ماه صبر کنم
  راه دیگه ای وجود نداره ؟

 • پدرام
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۳:۲۸ ق٫ظ,مرداد ۲, ۱۳۹۶

  الان بازم اجرا نکردن این قانون رو؟

  • ارسال شده در۹:۱۸ ب٫ظ,مهر ۲۸, ۱۳۹۶

   اگه تا ۲۰ روز دیگه قبول نکردن هرچی خواستید بمن بگید خبرش رو از پدرم گرفتم‌ که سرهنگه

   • ارسال شده در۱۰:۳۹ ق٫ظ,آبان ۲۰, ۱۳۹۶

    الان بیشتر از ۲۰ روز گذشته پس چیشد

   • ناشناس
    پاسخ دادن
    ارسال شده در۳:۰۸ ب٫ظ,آبان ۲۰, ۱۳۹۶

    ۲۰روزگذشت

   • عرفان ترکمانی
    پاسخ دادن
    ارسال شده در۱۱:۵۱ ب٫ظ,آبان ۲۸, ۱۳۹۶

    مطمعنی داداش
    زمانی ثبت نام شروع بشه کیه؟؟؟

 • ارسال شده در۵:۳۴ ب٫ظ,تیر ۱۸, ۱۳۹۶

  سلام وخسته نباشید خدمت آدمین عزیز که جواب گو مردم هستی ممنون از لطف بیکران شما. ببخشید خواستم در رابطه گواهی نامه بدون پایان خدمت بپرسم مشورت ریس مجلس به کجا رسید

 • عجل لوليك الفرج
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۶:۱۶ ب٫ظ,خرداد ۲۷, ۱۳۹۶

  با سلام و خسته نباشید
  متأسفانه بی قانونی و بی نظمی در اکثر ارگانها کاملا به چشم میخوره
  این اولین باری نیست که نیروی محترم انتظامی قانون مصوب را اجرای نکرده حتى در مورد معافیت بعضی از مشمولین همین گونه عمل کرده
  سربازان متاهل باید معاف بشوند

  واقعیت نیوز:مسلما مبنای عملکرد صحیح مسئولین بالاخص مسئولین نظامی کشور باید اجرای دقیق قوانین باشد. اما در سال های اخیر شاهد بوده ایم که قوانین مربوط به سربازی مدام با تفسیرهای گوناگون از زبان مسئولین ستاد کل نیروهای مسلح بیان شده است به طوری که باعث سردرگمی و مشکلات زیادی برای مشمولین شده است.
  در این میان این طور به نظر می رسد که مسئولین محترم نظامی کشور در مورد قوانین مربوط به سربازی اجرای آن را بیشتر بر مبنای تشخیص خود میگذارند تا قانون. به عنوان مثال معافیت هایی مانند معافیت کفالت که به اشکال گوناگون تاکنون اجرا شده است یک قانون کاملا مشخص و واضح با آیین نامه اجرای مشخص خود را دارا است که در آن تعیین شده است که چه افرادی میتوانند کفالت چه افرادی را به عهده بگیرند و دولت در قبال این افراد چه مسئولیتی دارد.
  این طور که از رفتار ستاد کل نیروهای مسلح بر می اید مشمولانی که در زمره این افراد قرار داشته اند تا کنون از خدمت سربازی معاف می شده اند اما عجیب اینجاست که یک بند از این نوع مشمولان کلا به حساب نمی ایند و آن بند کفالت مربوط به همسر و فرزند است. در این مورد قانون به طور ناقص و یا اصلا اجرا نمی شود و این سوال برای مشمولان به وجود میاید که آیا قوانینی که فقط به نفع مسئولین است باید اجرا شود؟ یا کل قانون واگر امکان اجرای یک بند از یک قانون را ندارین چطور است که امکان اجرای بندهایی از همان قانون را که به نفع نیرو های مسلح است را دارید؟
  حال سوال اینجاست که چرا مسئولین ستاد کل با راهکاری که اجازه سو استفاده از این قانون را بگیرد نسبت به معافیت قانونی این افراد اقدامی نمی کنند؟
  طبق قانون جدید خدمت سربازی: تبصره۲) دولت موظف است خانواده هایی را که با اعزام مشمول به خدمت سربازی از نظر تأمین معیشت زندگی با مشکل مواجه می شوند و قادر به تمشیت امور خود نباشند بر اساس مفاد قانون نحوه کمک به خانواده های مشمولینی که قدرت اداره معاش خود را از دست می دهند مصوب ۳/۶/۱۳۶۶ تا پایان خدمت تحت پوشش قرار دهد.
  در آیین نامه اجرایی قانون مصوب ۳/۶/۱۳۶۶ این افراد به شرح ذیل هستند: که تمامی بندها شامل معافیت شده اند بجز کفالت همسر و فرزند چرا قانون را کامل اجرا نمی کنید؟
  ماده۲ – خانواده نیازمند مشمول قانون عبارتند از:
  الف – پدریا مادر با اعزام یگانه فرزند ذکور بیش از ۱۸ سال.
  ب – جد و یا جده فاقد فرزند ذکور و یا نوه بیش از ۱۸ سال با اعزام مشمول به خدمت.
  ج – خواهر و برادر صغیر با اعزام یگان برادر و سرپرست.
  د – همسر و یا فرزند.
  ه – برادر بیش از ۱۸ سال از کار افتاده که برادر بیش از ۱۸ سال دیگری نداشته باشد.
  و – خواهری که فاقد شوهر و فرزند ذکور بیش از ۱۸ سال بوده

 • ارسال شده در۹:۲۳ ب٫ظ,فروردین ۲۹, ۱۳۹۶

  با سلام
  بدلیل طلاق مادرم برای من از تاریخ ۱/۲/۹۶ معافیت ۳۰ ماهه موقت صادر شده آیا با آن میتوانم برای گواهینامه ثبت نام کنم؟

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۱:۱۳ ق٫ظ,فروردین ۳۰, ۱۳۹۶

   با سلام
   اگر درسیستم معاف باشید میتوانید ولی جهت اطلاع دقیق باید به آموزشگاه مراجعه نمایید

 • ارسال شده در۲:۴۸ ب٫ظ,فروردین ۱۵, ۱۳۹۶

  سلام ادمین جان.بالاخره این طرح گواهینامه بکجارسید اگه اجرانمیشه بگین خیالمون راحت بشه دیگه.آخرین اخباری که شنیدیم میگن فقط کسایی که براخریدخدمت اقدتم کردن یامعافیت تحصیلی دارن میتونن ثبت نام کنن.آخه اینوکه قبلاهم همه میدونستن نیازنبودقانون تصویب کنن واسش

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۱:۲۹ ق٫ظ,فروردین ۳۰, ۱۳۹۶

   با سلام
   متاسفانه زمان اجرا شدن قانون رو اطلاع ندارم ولی از طریق کانون آموزشگاه به دنبال این طرح هستن و مردم هم با تماس با بازرسی باید خواهان اجرای سریعتر باشند

 • ارسال شده در۱۲:۵۶ ب٫ظ,فروردین ۱۳, ۱۳۹۶

  سلام من معافیت افسردگی دارم . اردیبهشت میشه یه سال که کارت معافیت گرفتم …باید برم کمیسیون ؟ چجوریاست ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۰:۲۶ ق٫ظ,فروردین ۱۴, ۱۳۹۶

   با سلام
   از شما تست های روانشناسی گرفته میشود و در صورت تایید میتوانید در کلاس ها ثبت نام نمایید

 • پوریا
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱:۴۹ ب٫ظ,اسفند ۲۶, ۱۳۹۵

  با سلام من الان فارغ التحصیلم برای کنکور میخونم آیا با مدرک معافیت تحصیلی که دارم از پلیس +۱۰ گرفته شده میتونم شرکت کنم چون فقط گفته شده که باید وضعیت سربازی معلوم باشه مال منم که معلومه تا بهمن سال بعد اعتبار داره آیا میتونم شرکت کنم واینکه کی این قانون گواهینامه بدون خدمت اجرا میشه دیگه ۵روز تا آخر سال مونده لطفا پاسخ دهید با تشکر

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۰:۴۶ ق٫ظ,اسفند ۲۸, ۱۳۹۵

   با سلام
   برای ثبت نام گواهینامه حتما باید برگه اشتغال به تحصیل داشته باشید .
   در صورت تایید طرح گواهینامه بدون کارت خدمت سریعا در سایت اعلام میگردد

   • میثم توماری
    پاسخ دادن
    ارسال شده در۲:۰۱ ق٫ظ,مرداد ۲۵, ۱۳۹۶

    سلام ادمین
    چی شد بالاخره
    بدون پایان خدمت
    و اشتغال به تحصیل گواهینامه میدن یا نه

    • Mehdi Radan
     ارسال شده در۸:۳۴ ب٫ظ,شهریور ۱, ۱۳۹۶

     سلام
     متاسفانه زورشون نرسید .
     شایدم زورشون کم بود

 • ارسال شده در۱۲:۳۷ ب٫ظ,اسفند ۲۶, ۱۳۹۵

  سلام ادمین جان من۱۸سالم داره تموم میشه دانشجوهم هستم میخواستم ببینم مدارک چی باید بیارم برای ثبت نام؟؟بعدکی باید بیام برا ثبت نام؟؟

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۰:۴۶ ق٫ظ,اسفند ۲۸, ۱۳۹۵

   ا سلام
   برای ثبت نام گواهینامه حتما باید برگه اشتغال به تحصیل داشته باشید .فردای تولد میتوانید ثبت نام نمایید

  • ارسال شده در۹:۱۱ ب٫ظ,مهر ۲۸, ۱۳۹۶

   خوش به حالت درس میخونی میتونی بگیری کپی کارت ملی و شناسنامه شش قطعه عکس۳در۴ جدید گواهی اشتغال به تحصیل و۴۹۶ هزار تومن پول نقد

 • ارسال شده در۱۱:۰۷ ق٫ظ,بهمن ۷, ۱۳۹۵

  سلام دوستان. خبر جدید کی داره. آگاه کنید لطفا. متنا که همونه و هیچ تغییری نکرده ممنون

 • amir tamana
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۷:۳۲ ب٫ظ,آذر ۲۸, ۱۳۹۵

  سلام من به شخصه چندین ماهه که پیگیر این طرح هستم و چندین بارهم به آموزشگاه های رانندگی زنگ زدم ببینم به چه مرحله ای رسیده همش میگن کامل تاییدشده فقط منتظریم بخش نامه ش بیاد.هرکی اطلاعات دقیقتری داره اطلاع بده مرسی

  • ارسال شده در۹:۱۴ ب٫ظ,مهر ۲۸, ۱۳۹۶

   مژده همین الان بهم گفتن ۲۰ روز دیگه برید اموزشگاه گواهینامه بگیرید پدرم سرهنگه گفت اول قرار بوده نیمی از پول معافیت رو بگیرن اما برداشته شد

 • ارسال شده در۹:۳۸ ب٫ظ,آذر ۲۳, ۱۳۹۵

  سلام آدمین پس چی شد این قانون تا کی باید صبر بکنیم چقد صبر

 • AYDIN alimohammadi
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۴:۵۰ ب٫ظ,آذر ۲۱, ۱۳۹۵

  سلام من ۴ماه پیش در اموزشگاه رانندگی ثیت نام کردم تا کم تر از ۲ماه دیگه مهلت۶ماه تموم میشه ایا تا اون موقع قبول میکنن

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۲:۰۱ ب٫ظ,آذر ۲۳, ۱۳۹۵

   با سلام
   بله تا ۶ ماه مورد تایید است

 • ارسال شده در۸:۱۸ ب٫ظ,آذر ۱۶, ۱۳۹۵

  آدمین عزیز لطفا اگر خبر جدیدی دریافت کردین از ما دریغ نکنین ما بی صبرانه ادامه این خبر هستیم

 • ارسال شده در۲:۱۵ ب٫ظ,آذر ۱۶, ۱۳۹۵

  کسی خبر جدید از این طرح گواهینامه نداره

 • مسعود
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۱:۴۷ ق٫ظ,آذر ۲, ۱۳۹۵

  درود بر تمامی دوستان
  اگه به خود سایت راهور مراجعه کنید http://rahvar120.ir/?siteid=1&pageid=2527 میبینید که مدارک مورد نیاز برای اخذ گواهینامه، کارت پایان خدمت نیست. ولی نمیدونم چرا دستورالعملش رو هنوز به آموزشگاه ها ندادن!

 • ارسال شده در۱۰:۳۸ ب٫ظ,آبان ۲۶, ۱۳۹۵

  سلام
  ادمین جان از شما بعید بود امید الکی بدید
  هفته قبل در جواب کاربر افشین فرمودید هفته بعد ( که این هفته باشه ) آخرین خبر اعلام می شود ولی نشد

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۵:۱۷ ب٫ظ,آذر ۱, ۱۳۹۵

   با سلام
   نویسندگان این سایت فقط با استناد به بخش نامه و اطلاعیه های دریافتی اعلام نظر مینمایند ولی متاسفانه با توجه به اطلاعیه های دریافتی به علت زمان بر بودن زیر ساخت ها زمان زیادی طول کشید البته شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام ما از آخرین اخبار اطلاع یابید : https://telegram.me/beranim

   https://telegram.me/joinchat/DGzfmT_sih3i0Z0IR1cvjg گروه همایت از این طرح

 • ئMOHAMMAD
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۲:۵۱ ب٫ظ,آبان ۲۵, ۱۳۹۵

  آقا گروه چرا دیلیت شده طرحش لغو شده درسته؟

 • ارسال شده در۶:۴۵ ب٫ظ,آبان ۱۹, ۱۳۹۵

  سلام ادمین میگن هفته دیگه ثبت نام میکنن حقیقت داره

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۷:۲۲ ب٫ظ,آبان ۲۳, ۱۳۹۵

   با سلام
   هنوز بخش نامه ای برای ثبت نام به دست آموزشگاه های رانندگی نرسیده

 • افشین
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۳:۱۶ ق٫ظ,آبان ۱۹, ۱۳۹۵

  سلام آدمین خواهش میکنم بفرمایید آیا غایبها و فراریها هم میتونند گواهینامه بگیرند؟؟؟

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۸:۵۰ ق٫ظ,آبان ۱۹, ۱۳۹۵

   با سلام
   آخرین خبر برای اخذ گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت در هفته آینده اعلام خواهد شد تا رسیدن بخشنامه باید صبر کرد .

 • ارسطو
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۰:۱۷ ب٫ظ,آبان ۱۲, ۱۳۹۵

  ببخشید سوالی داشتم.اگه این طرح اجرایی بشه دیگه نیازی به داشتن معافیت تحصیلی وگواهی اشتغال تحصیل برای ثبت نام.گواهینامه نیست؟ممنون میشم اگه جواب بدید

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱:۲۵ ب٫ظ,آبان ۱۷, ۱۳۹۵

   با سلام
   خیر دیگه نیازی به هیچ مدرکی خدمتی نیست

 • ارسال شده در۲:۵۳ ب٫ظ,آبان ۱۲, ۱۳۹۵

  سلام دوستان من خوشحل شدم گفتم شما رو هم خوشحال کنم.
  رییس پلیس راهور شخصا اعلام کرد در سال جاری اعلام میشود.

 • ارسال شده در۲:۲۸ ب٫ظ,مهر ۲۳, ۱۳۹۵

  همه این حرفا کشک بود هیچ وقت اجرا نمیشه مارو بگو یک سال صبر کردیم اخرش این شد

 • ارسال شده در۳:۱۸ ب٫ظ,مهر ۲۲, ۱۳۹۵

  سلام ادمین عزیز چی شد این قانون یه خبر بده تا کی صبر بکنیم

 • ارسال شده در۶:۵۹ ب٫ظ,مهر ۲۱, ۱۳۹۵

  امیدوارم هرچه زودتر به تصویب برسه و به مرحله اجرا در آد

 • ایمان
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۰:۰۴ ق٫ظ,مهر ۱۸, ۱۳۹۵

  ادمین تو رو خدااا اگه خبری از این قانون داری بگووو
  به کجا رسید؟

 • ارسال شده در۱:۵۵ ق٫ظ,مهر ۱۸, ۱۳۹۵

  سلام ادمین جواب بده کی اجرا میشه

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۴:۱۱ ب٫ظ,مهر ۱۸, ۱۳۹۵

   با سلام هر خبری که در رابطه با گواهینامه بدون پایان خدمت به دست ما برسد در کانال تلگرامی آموزشگاه beranim@ اعلام میشود.

 • ارسال شده در۷:۴۳ ب٫ظ,مهر ۱۷, ۱۳۹۵

  سلام ادمین محترم
  خبر جدید نشده از این قانون؟

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۴:۱۵ ب٫ظ,مهر ۱۸, ۱۳۹۵

   با سلام. اخبار دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت در کانال تلگرامی beranim@ اعلام میگردد.

 • ناشناس
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۶:۰۴ ب٫ظ,مهر ۱۷, ۱۳۹۵

  این چه تسهیلاتی هست که برای مشمولان غایب در نظر گرفته اید پرداخت سی میلیون پول شد تسهیلات شماها فقط به فکر جیب هستید

 • ارسال شده در۱:۱۷ ق٫ظ,مهر ۱۵, ۱۳۹۵

  https://shekayat.bazresi.ir/index.htm میتونین به بازرسی کل کشور شکایت کنین از راهنمایی و رانندگی فقط اطلاعاتتون رو درست بزنین . آدمین لطفا توی تلگرام این آدرسو بزار تا شکایت کنن . من خودم شکایت کردم والا

 • ارسال شده در۱:۱۲ ق٫ظ,مهر ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام این سایت بازرسی کل کشوره خیلی راحت میتونین از راهنمایی رانندگی شکایت کنین. فقط اطلاعاتتون رو و تلفن همراه . همه چی رو درست بزنین تا پیگیری کنن .من خودم شکایت کردم . آدمین لطفا اینو توی تلگرام اطلاع رسانی کنین. https://shekayat.bazresi.ir/index.htm

 • ارسال شده در۰:۱۰ ق٫ظ,مهر ۱۵, ۱۳۹۵

  سلام ادمین .چی شد این قانون الان که سه ماه هم گذشت ولی هنوز خبری نیست اخرش چی میشه

 • ارسال شده در۹:۳۹ ب٫ظ,مهر ۱۴, ۱۳۹۵

  سلام شما چرا اینقدر ساده هستید هیچ وقت این قانون عملی نمیشه سه ماه گذشت تا سه سال میگذره خبری نمیشه همون بدون گواهینامه رانندگی بکنید بهتره من خودم چند ساله همین کار میکنم تصادف کردید فرار بکنید حتی اگه شده ماشین ول بکنیم شاید مسئولین به فکر بیوفتن

 • ارسال شده در۱۰:۳۴ ق٫ظ,مهر ۸, ۱۳۹۵

  . بابا یکی پیگیری کنه درین زمینه رهبر مصالحه ایجاد کنه… خدا رو خوش نمیاد ما با ترس و لرز بشینیم پشت فرمون…کارمون هم گیره…

 • ایمان
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۲:۳۴ ب٫ظ,مهر ۷, ۱۳۹۵

  سلام ادمین محترم این گروه تلگرامی که گفتین برای حمایت از گواهینامه بدون پایان خدمت اصلا باز نمی شه؟اگه آدرس درستش دارید بزارید
  تو رو خدا شما یه پیگیری کنید صدای ماهاااا به هیچ جا نمی سه

 • ارسال شده در۱:۰۸ ب٫ظ,مهر ۶, ۱۳۹۵

  سلام ادمین عزیز خبری قطعی راجب این قانون بده بخدا خیلی در گیریم.بعد اگه میشه به گوش مجلسی ها برسونید که قانون رو پلیس راهور اجراش نمی کنه.به آنها برسه بهتر پیگیری می کنن باتشکر

  • ارسال شده در۱:۰۶ ق٫ظ,مهر ۷, ۱۳۹۵

   اقای نوری شما که میگفتی ۱مهر ثبت نامه
   واسه چی الکی دل مردم رو خوش میکنی؟

 • رامین
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۵:۱۸ ب٫ظ,مهر ۴, ۱۳۹۵

  سلام ادمین گرامی خبرجدیدی ازاین طرح داری مگه قرارنبودازمهراجرا بشه

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۰:۱۵ ق٫ظ,مهر ۷, ۱۳۹۵

   با سلام
   متاسفانه به دلیل مشکلات به تاخیر افتاده و جهت اطلاعات کامل تر به کانال @beranim تلگرام مراجعه نمایید

 • ارسال شده در۳:۲۵ ب٫ظ,مهر ۴, ۱۳۹۵

  سلام ادمین عزیز
  شما که حرف و صدات به جایی میرسه لطفا پیگیر این قانون باشید آخه صدای ما بدبخت ها که به جایی نمیرسه

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۱۰:۲۱ ق٫ظ,مهر ۷, ۱۳۹۵

   با سلام لطفا نظرات و مشکلات خود را در نظرات بنویسید زیرا این قانون باید اجرا میشده و شما میتوانید با عضویت در گروه زیر مشکلات خود را مطرح و از این طرح همایت کنید
   با سلام
   این گروه برای همایت از طرح حذف کارت پایان خدمت برای دریافت گواهینامه ایجاد شده
   لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

   لینک گروه https://telegram.me/joinchat/BoAWfkChaBMomWvesUcLEQ

   آخرین اخبار را در کانال @beranim ببینید ?

 • محمدرضا
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۱۲:۲۹ ب٫ظ,مهر ۴, ۱۳۹۵

  ادمین عزیز رفتیم تو ماه مهر پس از کی اجرا میشه؟

 • ایمان
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۸:۵۸ ق٫ظ,مهر ۴, ۱۳۹۵

  سلام ادمین گرامی شما خبر بروزی از این طرح داری؟ مگه قرار نبود از مهر اجرا بشه؟

 • دانیال
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۳:۰۹ ب٫ظ,مهر ۳, ۱۳۹۵

  سلام از مدیر سایت خواهشمندیم جواب بده آیا این طرح ک قرار بود اول مهر اجرا بشه بالاخره اجرا میشه یا خیر؟ اگه میشه زمانش رو بگید ممنون

 • ارسال شده در۲:۰۸ ب٫ظ,شهریور ۳۱, ۱۳۹۵

  سلام ادمین عزیز خبری جدیدی از این قانون نشد

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۴:۴۹ ب٫ظ,مهر ۱, ۱۳۹۵

   سلام
   طبق آخرین پیگیری به علت عدم اجرای قانون توسط راهنمائی و رانندگی کانون آموزشگاه ها از طریق مقامات بالاتر در حال پیگیری میباشد .

 • ارسال شده در۱۰:۳۰ ق٫ظ,شهریور ۲۴, ۱۳۹۵

  ایــشـالا هر چه زودتر اجـــــرا شه.

  • ایمان
   پاسخ دادن
   ارسال شده در۹:۲۱ ب٫ظ,شهریور ۲۷, ۱۳۹۵

   انشاالله در مهر ماه اجرا بشه تو رو خدا کسی اگه خبری موثقی داره لطف کنه بگه

 • ناشناس
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۷:۱۴ ب٫ظ,شهریور ۱۳, ۱۳۹۵

  من از آموزشگاه رانندگی پیگیری کردم گفت از سیزدهم شهریور

 • ارسال شده در۳:۱۹ ق٫ظ,شهریور ۷, ۱۳۹۵

  سلام..ببخشید این قانون توسط شورا و رییس جمهور تایید شده..نمیدونین کی اجرا میشه..حداکثر تا کی؟ چون خودتونم تو سایت زدین تا سه ماه دگ..الان ۳ ماه شد تقریبا

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۷:۴۰ ب٫ظ,شهریور ۸, ۱۳۹۵

   با سلام
   ما هم فقط اطلاعات رسیده را در اینجا به شما اطلاع میدهیم طی آخرین خبر ها در مهر ماه اجرا خواهد شد

 • ارسال شده در۱۱:۱۸ ب٫ظ,مرداد ۱۱, ۱۳۹۵

  خواهشمندم یکی پیگیر این طرح باشه شورای نگهبانم تاید کرد ریس جمهورم قانونشو امضا کرد اما بازم هیچ خبری نیست

 • حسن صمدی
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۳:۲۵ ب٫ظ,مرداد ۱۱, ۱۳۹۵

  سلام بالاخره کی قانون گواهینامه بدون پایان خدمت اجرا میشه؟ چجوری خبردار بشیم؟؟؟؟

  • Asda@gmail.com
   ارسال شده در۴:۰۴ ب٫ظ,مرداد ۱۱, ۱۳۹۵

   با سلام
   قانون گواهینامه بدون پایان خدمت تصویب شده ولی هنوز به مرحله اجرا نرسیده . از طریق کانال تلگرام beranim به اطلاعتون میرسونیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت