logo

گروه آموزشی UDRIVERبرگزار کننده ی آزمونهای انلاین آیین نامه رانندگی٬اخذ گوهینامه رانندگی٬آموزش های آنلاین راهنمایی و رانندگی٬درصورت داشتن هرگونه انتقاد٬پیشنهاد با ما در تماس باشید

کانال تلگرام

تماس با ما

آدرس : تهران خ پیروزی انتهای خیابان اول نیروهوایی نبش خیابان ۱.۳۶ پلاک ۲۱۱ آ

گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

اخذ گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

اخذ گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از مصوبه این کمیسیون درباره حذف شرط پایان خدمت سربازی برای اخذ گواهینامه خبر داد.
به گزارش فرهنگ نیوز ، عطاالله حکیمی نماینده مردم رودبار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم،‌ از مصوبه این کمیسیون برای حذف شرط پایان خدمت سربازی برای اخذ گواهینامه خبر داد و خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس هفته گذشته و در جریان بررسی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث، موضوع حذف شرط داشتن پایان خدمت سربازی برای گواهینامه را مورد بررسی قرار دادند.
در صورت تصویب این مصوبه بسیاری از مردم که بدون گواهینامه اقدام به رانندگی می نمایند ، میتوانند اقدام به اخذ گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی نمایند.

وی ادامه داد: از آنجا که بسیاری از زندانیان، جوانانی هستند که به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، نتوانستند گواهینامه بگیرند و استفاده از وسائط نقلیه حق همه مردم است، لذا پیشنهادی برای حذف شرط داشتن پایان خدمت سربازی در اخذ گواهینامه مطرح شد که به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین تصریح کرد: با تصویب این طرح موتورسواران و رانندگان وسایل نقلیه بدون انجام خدمت سربازی و تنها با داشتن ۱۸ سال سن می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند.

حکیمی در پایان گفت: این مصوبه کمیسیون اقتصادی است و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

آموزشگاه رانندگی رحیمی به عنوان یکی از این آموزشگاه های رانندگی های کلان شهر تهران جهت اخذ گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی در ارئه خدمات به مشمولان نظام وظیفه که گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی را نیاز دارند آمادگی خود را اعلام می دارد و از هم اکنون می توانید اقدام نموده و گواهینامه بدون شرط پایان خدمت سربازی خود را دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت