logo

گروه آموزشی UDRIVERبرگزار کننده ی آزمونهای انلاین آیین نامه رانندگی٬اخذ گوهینامه رانندگی٬آموزش های آنلاین راهنمایی و رانندگی٬درصورت داشتن هرگونه انتقاد٬پیشنهاد با ما در تماس باشید

کانال تلگرام

تماس با ما

آدرس : تهران خ پیروزی انتهای خیابان اول نیروهوایی نبش خیابان ۱.۳۶ پلاک ۲۱۱ آ

برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رایگان راهنمایی و رانندگی

برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رایگان راهنمایی و رانندگی

برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رایگان راهنمایی و رانندگی

وبسایت udriver.ir با دارا بودن کارشناسان مجرب اقدام به طراحی سوالات آزمون آنلاین آیین نامه نموده است و با برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رایگان به صورت کاملا استاندارد هنرجویان میتوانند در محیطی به مانند آزمون اصلی و با درجات سختی همان سوالات ٬ محیط آزمون آیین نامه را تجربه نمایند . همچنین نسخه PDF کتاب آیین نامه در قسمت دانلود ها موجود میباشد و میتوانید جهت مطالعه به صورت رایگان اقدام به دانلود آن نمایید.

سوالات آزمون آنلاین آیین نامه به مانند آزمون اصلی ۳۰ سوال میباشد و باید در زمان استاندارد آزمون به آن پاسخ داده شود و در پایان آزمون آنلاین آیین نامه شما میتوانید نتیجه آزمون را مشاهده نمایید و کلید سوالات صحیح در اختیار شما هنرجوی گرامی  قرار خواهد گرفت.

سوالات آزمون آنلاین آیین نامه به مرور در سایت افزایش خواهد یافت و به مناسبت افتتاح وبسایت تا مدتی رایگان خواهد بود و هنرجویان میتوانند به صورت رایگان از قسمت آزمون آنلاین آیین نامه استفاده نمایند.همچنین آخرین اخبار مربوط به تغییرات شرایط اخذ گواهینامه و معافیت ها و … در قسمت اخبار و اطلاع رسانی سایت برای هموطنان عزیز قرار میگیرد.

وبسایت udriver.ir وابسته به آموزشگاه رانندگی رحیمی واقع در شرق تهران میباشد ٬ آموزشگاه رانندگی رحیمی با دارا بودن اساتید مجرب و محیطی مناسب برای آموزش جز با سابقه ترین و موفقترین آموزشگاههای تهران آماده ی خدمت رسانی به هنرجویان محترم میباشد.برای ثبت نام در آموزشگاه رانندگی رحیمی میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.یا به صورت آنلاین اقدام به ثبت نام نمایید.

برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه زیر نظر آموزشگاه رانندگی رحیمی و اساتید مجرب این آموزشگاه انجام میشود و به قبولی شما در آزمون آیین نامه کمک شایانی مینماید.توجه داشته باشید که قبل از انجام آزمون کتاب آیین نامه را به دقت مطالعه کرده و پس از رسیدن به آمادگی لازم اقدام به شرکت در آزمون آنلاین نمایید و میزان آمادگی خود برای شرکت در آزمون را بسنجید.

برگزاری آزمون آنلاین آیین نامه رایگان راهنمایی و رانندگی

 

۲ دیدگاه
 • علی بابایی
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۰:۰۵ ق٫ظ,دی ۳, ۱۳۹۴

  عالی

 • سعید کارگر
  پاسخ دادن
  ارسال شده در۹:۳۲ ب٫ظ,بهمن ۱۲, ۱۳۹۳

  عالی

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت