logo

گروه آموزشی UDRIVERبرگزار کننده ی آزمونهای انلاین آیین نامه رانندگی٬اخذ گوهینامه رانندگی٬آموزش های آنلاین راهنمایی و رانندگی٬درصورت داشتن هرگونه انتقاد٬پیشنهاد با ما در تماس باشید

کانال تلگرام

تماس با ما

آدرس : تهران خ پیروزی انتهای خیابان اول نیروهوایی نبش خیابان ۱.۳۶ پلاک ۲۱۱ آ

آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

گواهینامه رانندگی

آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

به گفته رئیس راهنمائی و رانندگی : در سال آینده آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری سراسری به صورت متمرکز برگزار می‌شود. امکان تکرار در طول سال نیز وجود دارد.

که این کار موجب میشود در صورتی که فردی در آزمون آئین نامه مردود شود برای آزمون مجدد باید زمان بیشتری را برای آزمون مجدد سپرینماید و این موجب میشود هنر آموزان شرکت کننده دقت بیشتری برای شرکت در آزمون داشته باشند .لذا آآزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

سردار مومنی در نشست خبری که روز شنبه در مقر مرکزی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار شد اضافه کرد: همچنین از دهه فجر امسال تصمیم بر این شده که تمام خودروهای تولیدی که تمام استانداردها را رعایت کرده و یورو۴ را دریافت کرده باشند با مدل سال ۹۴ شماره گذاری خواهند شد و هیچ تفاوتی در قیمت آن با مدل سال ۹۳ و ۹۴ وجود نخواهد داشت.

وی همچنین درباره پرداخت جرایم رانندگی از طریق سامانه راهور ۱۲۰ گفت: در حال حاضر جریمه هایی که با دوربین ثبت شده باشد را می توان از طریق این سامانه مشاهده پرداخت کرد، اما جریمه هایی که به صورت دستی اعمال شده فعلا امکان چنین خدماتی را نخواهند داشت.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با بیان اینکه در یکی، دو دهه اخیر تعویض پلاک نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: برنامه هایی را در این زمینه پیش بینی کردیم. به عنوان مثال در تهران که دارای بیشترین حجم شماره گذاری است، پس از اتمام پلاک ایران ۹۹، پلاک های ایران ۱۰، ایران ۲۰، ایران ۳۰ و… ارائه خواهند شد البته ممکن است تغییرات دیگری در آن اعمال شود.

مومنی درباره آلودگی هوا از طریق موتورسیکلت ها نیز گفت: هم اکنون استاندارد یورو۳ در مورد موتورها اجرا می شود اما توقع داریم که کف استانداردها بالا رفته و به استاندارد یورو ۵ برسد که هم ایمنی بالاتری دارد و هم آسیب کمتری به محیط زیست می رساند. (ایسنا)

کنکوری شدن آزمون آیین نامه رانندگی توسط پلیس راهنمائی و رانندگی چه تبعاتی خواهد داشت ؟

منتظر نظرات شما هستیم برای آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری

آزمون آیین نامه رانندگی کنکوری خواهد شد

۲ دیدگاه
  • ارسال شده در۸:۰۳ ب٫ظ,مهر ۵, ۱۳۹۴

    حالا چند تا غلط باید داشته باشم مثال اینم ۴ تاست؟؟؟اگر تعداد علطا متناسب با تعداد سوالات باشه خوبه مثلا به جای ۴ تا ۶ تا باشه..

  • هادی رئیسی
    پاسخ دادن
    ارسال شده در۸:۳۰ ق٫ظ,شهریور ۲۸, ۱۳۹۴

    تازه داریم مثل اروپایی ها تصمیمات درست میگیریم. درود بر شما سردار مومنی

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت